Přesné cnc/edm/wire/cmm
obrábění a měření

O nás

Konstrukce

Třískové obrábění

Elektroerozivní obrábění

Nástrojářství a lisovna plastů

Měření

Reference

+

Konstrukce

      Provádíme konstrukce v oblasti forem, přípravků, nástrojů, jednoúčelových strojů a sportovních vzduchových zbraní, jejich a jiných modifikací (tunningů).

Využíváme nejmodernější a nejefektivnější nástroje, jako jsou :

PTC Creo

Pro parametrickou konstrukci s pokročilými metodami objemového a plošného modelování a konstrukce složitějších sestav, vyvinutého původně pro NASA, dnes jej využívá například Škoda Auto, VW Group, Zetor Tractors, Škoda Transportation a mnoho další společností, včetně nadnárodních.

PTC Windchill

Pokročilá řízená správa dokumentace, revizí dílů, sestav, výrobků a příslušných podkladů, používaný od menších firem až po nadnárodní korporátní giganty.

GibbsCAM

CAD/CAM software pro produkční obrábění, podporuje základní CNC frézování a soustružení přes otočné stoly, 4/5 indexované obrábění, po 3-5osé souběžné frézování, multifunkční soustružnicko-frézovací stroje a Wire EDM.

Renishaw Modus

Metrologický software zajišťující zaručenou dostupnost nejnovějších technologií snímacích a řídicích systémů od společnosti Renishaw. Sem patří nejnovější produkty pro pětiosé snímání představující největší změnu v možnostech měření. Poskytuje bezkonkurenční rychlost a flexibilitu měření, bez nutnosti porovnávání rychlost vs. přesnost.


Reference

                                                     

Ukázky konstrukce a vývoje vlastní a podpůrné zákazníkovi

– Provádíme konstrukce v oblasti forem, přípravků, nástrojů, jednoúčelových strojů a sportovních vzduchových zbraní, jejich modifikací.

– Disponujeme rozsáhlým měřícím strojem Renishaw s 5-osou měřící hlavou a vývojem SW pro automatizované měření v sériové výrobě.